Sport

sport


23 Shkurt, 2019

Bashkëshortja e Ramos shfqet seksi në emision

Pilar Rubio, bashkëshortja e kapitenit të Real Madridit dhe Spanjës, Sergio Ramos, ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Ajo u prezantua e veshur me një fustan tejet ekstravakant në emisionin televiziv “El Horminguero”. Prezantuesi e pyeti: Më fal, nuk dua të ... Lexo »

Shkurt 23, 201919 Shkurt, 2019

Gruaja e Ribery lind vajzë

Franck Ribery është bërë sërish baba. Gruaja e futbollistit ka sjellë në jetë një vajzë. Lajmin e ka bërë të ditur vet lojtari i Bayern Munichut përmes një njoftimi në rrjetet sociale.“Familja Ribery ka një anëtar të ri. Gruaja ime ... Lexo »

Shkurt 19, 2019


15 Shkurt, 2019

Barcelona i rinovon kontratën trajnerit Valverde

Ernesto Valverde dhe Barcelona do të vazhdojnë bashkëpunimin mes tyre edhe sezonin e ardhshëm. Trajneri ka marrë besimin e drejtuesve të klubit, të cilët kanë dashur që të qetësojnë lojtarët përpara fazës më të rëndësishme të sezonit, duke bërë të ... Lexo »

Shkurt 15, 2019


12 Shkurt, 2019

Gjimnastja që po mahnit botën

Katelyn Ohashi godet sërish dhe me performancën e saj mahnit të gjithë botën e gjimnastikës, por edhe atë të sportit në përgjithësi. Pasi u bë e njohur pak muaj më parë me provën e saj spektakolare të vlerësuar me pikët ... Lexo »

Shkurt 12, 201929 Janar, 2019

Bashkëshortja e Marcelos: “CR7 na mungon”

Nga Spanja vjen një mesazh për Juventusin. Clarie Alves bashkëshortja e Marcelos, foli për lamtumirën e Cristiano Ronaldo nga Real Madrid. “Ishim shumë të zhgënjyer, kaluam shumë kohë së bashku, e njoh mirë Georginën ajo është e mrekullueshme, dhe djali ... Lexo »

Janar 29, 2019


24 Janar, 2019

Romela Begaj dënohet me 8 vite

Peshëngritësja shqiptare, Romela Begaj do të mbetet e pezulluar për tetë vjet nga aktivitet ndërkombëtare. Lajmi tronditës vjen nga apeli i FBP, pas dëgjimit të seancës dëgjimore. Zyrtarët e lartë kanë shqyrtuar dokumentacionin e ofruar nga juristet e sportistes së ... Lexo »

Janar 24, 2019