Kuriozitete

11 Qershor, 2019

Olivia Culpo, femra më seksi e vitit

Supermodelja dhe i ish-Miss Universe Olivia Culpo kryeson renditjen e “Maxim Hot 100”, për femrat me seksi te viti. “Gjithmonë e kam parë ‘Maxim Hot 100’ me admirim. Ka pasur kaq shumë gra të mençura dhe të suksesshme që më ... Lexo »

Qershor 11, 2019

13 Nëntor, 2018

“Gangnam style” në bibliotekën e Seulit

Asnjë efekt dritash apo projektime tridimensionale, zbukurimet festive në “Starfield Library” bëhen me mijëra vëllime. Biblioteka e “Coex Mall”, qendër tregtare në Gangnam, Seul, bashkëpunoi me artistin amerikan Mike Stillkey, i cili realizoi pemë me libra. Kulla të larta ... Lexo »

Nëntor 13, 2018