Filma

10 Tetor, 2018

Zbulohet titulli i filmit “Rambo 5”

sylvester Stallone ka nisur xhirimet e kapitullit të pestë të filmave “Rambo”. Mësohet se ky projekt titullohet “Rambo 5: Last Blood”. Do të jetë ky filmi i fundit? Kujtojmë se Stallone luajti për herë të parë John Rambo në ... Lexo »

Tetor 10, 2018


5 Tetor, 2018

Damon Wayans largohet nga “Lethal Weapon”

Seriali “Lethal Weapon”, adaptimi televiziv i filmit me po te njëjtin titull, është në telashe pas vendimit të Damon Wayans që të largohet nga ky projekt në përfundim të xhirimeve të sezonit të tretë. Aktori njoftoi se eksperienca e ... Lexo »

Tetor 05, 2018


1 Tetor, 2018

“The Brave”, premierë në kinematë shqiptare

“The Brave” është një film i frymëzuar nga ngjarjet e Lazaratit, që trajton luftën e një oficeri të pakorruptuar të policisë kundër mafies së hashashit që ka pushtuar një fshat shqiptar. Është një bashkëpunim shqiptaro-amerikan, me aktorë të njohur të ... Lexo »

Tetor 01, 2018
28 Shtator, 2018

Venom është frymëzuar nga Conor McGregor

Tom Hardy, i cili interpreton gazetarin Eddie Brock dhe Venom, deklaroi se është frymëzuar për personazhin nga personaliteti i boksierit Conor McGregor. I pari spinoff i “Spider-Man”, “Venom”, pritet të dalë në kinema më 4 tetor dhe parashikohet të jetë ... Lexo »

Shtator 28, 2018