Shkurt 2020


22 Shkurt, 2020

Hailey e entuziasmuar pas takimit me Beyonce-n

Hailey Bieber është një nga personazhet më të komentuar për shkak të bashkëjetesës me këngëtarin, Justin Bieber. Së fundmi burime për ‘Bazaar’ kanë treguar se modelja ka qenë tepër e emocionuar gjatë mbrëmjes së ‘Vanity Fair’. “Nuk mund ta besoja ... Lexo »

Shkurt 22, 2020


22 Shkurt, 2020

Vajza e Inis Gjonit, një talent i lindur

Këngëtarja e njohur Ingrit Gjoni ka publikuar së fundmi në profilin e saj të Instagramit, një video të vajzës së Inisit. Vogëlushja, e quajtur Coco Antonel, shfaqet duke kënduar dhe i ka mahnitur të gjithë me zërin e saj. “Je ... Lexo »

Shkurt 22, 2020
22 Shkurt, 2020

Aurela, me apo pa të brendshme?

Mbrëmjen e së premtes, modelja e njohur Aurela Hoxha ishte pjesë e njëparty t “Vogue” në Milano. Në profilin e saj në “Instagram”, Aurela zbuloi veshjen që kishte zgjedhur për këtë event, e duhet thënë se sytë mbeten tek ... Lexo »

Shkurt 22, 2020
22 Shkurt, 2020

Gwyneth organizon një festë pa make-up

Gwyneth Paltrow ka organizuar një ‘Dinner Party’ me temë: Të gjitha pa make-up. Në këtë event kanë marrë pjesë shumë personazhe të famshëm të gjitha mikesha të artistes 47 vjeçare. Gwyneth ka dashur t’i ndajë foto e mbrëmjes në rrjetin social ... Lexo »

Shkurt 22, 2020