Mars 202031 Mars, 2020

Ja si Elinel përfundoi pasi e qethi gruaja

Reperi i njohur shqiptar, Elinel, ashtu si shumë kolegë të tij, ka ndërprerë thuajse të gjitha aktivitetet muzikore për shkak të coronavirusit. Këtë kohë të izolimit, ai po e shfrytëzon për ta kaluar pranë familjes së tij, bashkëshortes dhe dy ... Lexo »

31 Mars, 2020

31 Mars, 2020

Shefi i laboratorit në QSUT pozitiv me COVID-19

Një tjetër mjek është infektuar me koronavirus. Mësohet se nga COVID-19 është infektuar mjeku Andi Koraqi, i cili është edhe shefi i Laboratorit te Mikrobiologjisë në QSUT. Deri tani numri i mjekëve të infektuar që janë edhe pjesë e task forcës ... Lexo »

31 Mars, 2020


30 Mars, 2020

Drake prezanton të birin

Reperi Drake, i cili e ka mbajtur të birin jashtë kamerave dhe syrit publik, postoi një seri fotosh të tij me vogëlushin dhe nënën e tij, modelen Sophie Brussaux. Fotot e këndshme na tregojnë një vogëlush shumë të këndshëm me ... Lexo »

30 Mars, 202030 Mars, 2020

Lojrat Olimpike do të mbahen në vitin 2021

Lojërat olimpike të Tokios që do të organizoheshin këtë vit janë shtyrë për shkak të pandemisë që ka mbërthyer botën. Autoritetet japoneze në bashkëpunim me Komitetin Ndërkombëtar Olimpik kanë vendosur që lojërat olimpike do të mbahen në vitin 2021, ... Lexo »

30 Mars, 2020