Sherri i tyre në tualet bëri bujë! Françeska i kërkon falje Sarës: S’i meritoje fjalët e ulëta që të thashë! Sherri i tyre në tualet bëri bujë! Françeska i kërkon falje Sarës: S’i meritoje fjalët e ulëta që të thashë!
Sherri i tyre në tualet bëri bujë! Françeska i kërkon falje Sarës: S’i meritoje fjalët e ulëta që të thashë!
Publikohet një foto e rrallë e princeshë Dianës nga fëmijëria e saj Publikohet një foto e rrallë e princeshë Dianës nga fëmijëria e saj
Publikohet një foto e rrallë e princeshë Dianës nga fëmijëria e saj
Tjetër arritje e hitit të Bebe Rexhës, “Meant to be” Tjetër arritje e hitit të Bebe Rexhës, “Meant to be”
Tjetër arritje e hitit të Bebe Rexhës, “Meant to be”
Depresioni sezonal mund të shfaqet edhe në pranverë: disa këshilla! Depresioni sezonal mund të shfaqet edhe në pranverë: disa këshilla!
Depresioni sezonal mund të shfaqet edhe në pranverë: disa këshilla!
BE gjobit Apple me 1.8 miliardë euro BE gjobit Apple me 1.8 miliardë euro
BE gjobit Apple me 1.8 miliardë euro
Miratohet me 780 vota pro/ Franca, vendi i parë në botë që njeh abortin si të drejtë kushtetuese Miratohet me 780 vota pro/ Franca, vendi i parë në botë që njeh abortin si të drejtë kushtetuese
Miratohet me 780 vota pro/ Franca, vendi i parë në botë që njeh abortin si të drejtë kushtetuese
Princesha Kate bën daljen e parë që nga operacioni i saj! Princesha Kate bën daljen e parë që nga operacioni i saj!
Princesha Kate bën daljen e parë që nga operacioni i saj!
Del në ankand dera e filmit “Titanic”, ku Rose shpëtoi dhe DiCaprio u mbyt Del në ankand dera e filmit “Titanic”, ku Rose shpëtoi dhe DiCaprio u mbyt
Del në ankand dera e filmit “Titanic”, ku Rose shpëtoi dhe DiCaprio u mbyt
Izraeli pranon të ndryshojë tekstin e këngës për “Eurovision 2024” Izraeli pranon të ndryshojë tekstin e këngës për “Eurovision 2024”
Izraeli pranon të ndryshojë tekstin e këngës për "Eurovision 2024"
Sara Hoxha zbulon se për kë bën tifo në “BBV3” Sara Hoxha zbulon se për kë bën tifo në “BBV3”
Sara Hoxha zbulon se për kë bën tifo në "BBV3"

Postimet E Fundit

05/03/2024

BE gjobit Apple me 1.8 miliardë euro

Komisioni i BE-së ka vendosur një gjobë prej 1.8 miliardë eurosh për gjigantin e teknologjisë Apple. Kompania amerikane ka abuzuar me pozicionin e saj dominues në treg duke shitur aplikacione transmetimi të muzikës për përdoruesit e iPhone dhe iPad ... Read More »

March 05, 202404/03/2024

Elon Musk padit OpenAI dhe CEO-n Sam Altman

Elon Musk ka paditur OpenAI dhe CEO-n e saj, Sam Altman, duke pretenduar se ata braktisën misionin primar të kompanisë për të zhvilluar inteligjencën artificiale për të mirën e njerëzimit. Në një padi të ngritur të enjten në një gjykatë ... Read More »

March 04, 2024