Citybizz

citybizz

4 Qershor, 2020

Nis protesta “Unë i përkas vetes sime”

Prej orës 16:00 në sheshin “Nënë Tereza” ka nisur protesta “Unë i përkas vetes sime”, në të cilën është vënë re një sensibilizim i jashtëzakonshëm, kundra rastit që tronditi opinionin publik. Para pak ditësh u bë publik rasti ... Lexo »

04 Qershor, 2020


4 Qershor, 2020

Klea dhe Elgidi bekohen me Krid

Pak momente më parë profilet e Elgit Dodës dhe Klea Hutës u përditësuan me postimin më të fundit, një foto të dorës së djali të tyre. Dyshja e famshme e showbizit shqiptar janë bërë prindër të një djali të pagëzuar ... Lexo »

04 Qershor, 20204 Qershor, 2020

Grezda përplaset me futbollistin e Rijekës

Sulmuesi i Kombëtares, Eros Grezda, u përfshi në një sherr me grushta sulmuesin Antonio Mirko Çolak, në parkingun e stadiumit, ku qëndronin autobusat e të dyja skuadrave, pas ndeshjes Osijek – Rijeka. Ky lajm ka bërë një bujë të madhe ... Lexo »

04 Qershor, 2020