Header

Euro 2024/ Sot luhen supersfidat, Spanjë-Gjermani dhe Portugali-Francë

Pas një pushimi 2-ditor, Euro 2024 rifillon sot me dy supersfida, që konsiderohen si finale të parakohshme.

Në orën 18:00 do të luhen ndeshja mes Spanjës dhe Gjermanisë. Të dy ekipet janë ndër skuadrat pretendente për të fituar Kampionatin Europian.

Ndërsa në orën 21:00 do të luhet ndeshja tjetër Portugali-Francë, ku nuk do të mungojë dueli Ronaldo-Mbappe.

You may also like ...