Sport

sport11 Shkurt, 2020

3 ndeshje pa gol, Messi vendos rekord negativ

Tre ndeshje pa shënuar në kampionat janë shumë për një sulmues çfarëdo, por për Lionel Messin mund të konsiderohen një përjetësi. Pavarësisht 3 asisteve në sfidën ndaj Real Betis, ylli argjentinas regjistroi një rekord negativ. Kjo ishte ndeshja e 3-të ... Lexo »

11 Shkurt, 2020
28 Janar, 2020

Zyrtare/ Eriksen tek Interi deri në vitin 2024

Christian Eriksen është bërë edhe zyrtarisht futbollist i Interit sot. Christian Eriksen i ka thënë fjalët e para si futbollist i ri i Interit. Mesfushori danez mezi pret ta nisë eksperiencën italiane pas asaj angleze, ku ishte mjaft i suksesshëm. Futbollisti ... Lexo »

28 Janar, 2020


26 Janar, 2020

Ja dieta që ndjek Cristiano Ronaldo

Një talent i lindur, shumë përkushtim në stërvitje dhe një stil jete i rregullt, pa asnjë teprim. Është ky sekreti i futbollistit Cristiano Ronaldo, por duket se gjithçka për të fillon në tavolinë. Kampioni i Juventus ndjek një dietë me ... Lexo »

26 Janar, 2020