Sport

sport
28 Korrik, 2018

Mesi pushon me familjen në Ibiza

Lionel Mesi ka nisur pushimet e tij me familjen Futbollisti argjentinas, tek i cili ishin varur shumë shresa, por që u ‘fikën’ shpejt, po shijon detin e Ibiza-s në Spanjë së bashku me gruan Antonella Rokuzzo dhe tre fëmijët e ... Lexo »

Korrik 28, 201819 Korrik, 2018

Hamilton zgjat bashkëpunimin me Mercedesin

Kampioni i botës në Formula 1, Lewis Hamilton do të vijojë të garojë me makinën Mercedes. Piloti britanik vendosi të rinovojë kontratën me skuderinë gjermane, duke zgjatur bashkëpunimin deri në vitin 2020. Hamilton i jep fund kështu zërave që lidhnin të ... Lexo »

Korrik 19, 2018