Sport

sport


15 Mars, 2019

Ronaldo rrezikon përjashtimin nga Champions

Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është në hetim për gjestin e pahijshëm që bëri në fund të ndeshjes kundër Atletico Madrid në Champions League. Ai rrezikon skualifikimin nga kjo garë që ndodhet tashmë në fazën çerekfinale. UEFA vendosi të nisë hetimet ... Lexo »

Mars 15, 2019
23 Shkurt, 2019

Bashkëshortja e Ramos shfqet seksi në emision

Pilar Rubio, bashkëshortja e kapitenit të Real Madridit dhe Spanjës, Sergio Ramos, ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Ajo u prezantua e veshur me një fustan tejet ekstravakant në emisionin televiziv “El Horminguero”. Prezantuesi e pyeti: Më fal, nuk dua të ... Lexo »

Shkurt 23, 201919 Shkurt, 2019

Gruaja e Ribery lind vajzë

Franck Ribery është bërë sërish baba. Gruaja e futbollistit ka sjellë në jetë një vajzë. Lajmin e ka bërë të ditur vet lojtari i Bayern Munichut përmes një njoftimi në rrjetet sociale.“Familja Ribery ka një anëtar të ri. Gruaja ime ... Lexo »

Shkurt 19, 2019


15 Shkurt, 2019

Barcelona i rinovon kontratën trajnerit Valverde

Ernesto Valverde dhe Barcelona do të vazhdojnë bashkëpunimin mes tyre edhe sezonin e ardhshëm. Trajneri ka marrë besimin e drejtuesve të klubit, të cilët kanë dashur që të qetësojnë lojtarët përpara fazës më të rëndësishme të sezonit, duke bërë të ... Lexo »

Shkurt 15, 2019


12 Shkurt, 2019

Gjimnastja që po mahnit botën

Katelyn Ohashi godet sërish dhe me performancën e saj mahnit të gjithë botën e gjimnastikës, por edhe atë të sportit në përgjithësi. Pasi u bë e njohur pak muaj më parë me provën e saj spektakolare të vlerësuar me pikët ... Lexo »

Shkurt 12, 2019