Sport

sport12 Shtator, 2018

Allegri dhe Ambra “kapen mat” nga paparacët

Historia e dashurisë mes trajnerit më të paguar në Itali, që drejton kampionët e Seria A, Massimiliano Allegri, dhe Ambra Angiolini, vazhdon të përbëjë shumë interes në mjediset sportive të fqinjit tonë të përtej Adriatikut. Çifti ishte objekt i paparacëve ... Lexo »

Shtator 12, 2018


12 Shtator, 2018

Formulës 1 i rikthehet emri Schumacher

Botërori i Formulës 1 duket se shumë shpejt do të ketë një tjetër Schumacher në pistë. Bëhet fjalë për Mick Schumacher, djalin e legjendës 7 herë kampion bote, Michael, që me sa duket është vënë në shënjestrën e Toro ... Lexo »

Shtator 12, 2018