Sport

sport


4 Gusht, 2018

“Hobbs and Shaw”, dramatik apo argëtues?

“Hobbs and Shaw” është filmi i shumëpritur, rreth personazheve të “Fast and Furious” dhe më shumë detaje për të foli Jason Statham gjatë një interviste për “Collider”, i cili do të portretizojë Deckard Shaw, ndërsa kolegu Dwayne “The Rock” ... Lexo »

Gusht 04, 2018
1 Gusht, 2018

E pickon insekti, ndahet nga jeta sportisti

Ndahet nga jeta në moshën 52-vjeçare, ish çiklisti profesionist Andreas Kappes. Vdekja e tij erdhi më 30 korrik, si pasojë e një arresti kardiak, i shkaktuar nga një shok anafilaktik, pas pickimit nga një insekt. Çiklist profesionist nga viti 1987 dhe ... Lexo »

Gusht 01, 2018


28 Korrik, 2018

Mesi pushon me familjen në Ibiza

Lionel Mesi ka nisur pushimet e tij me familjen Futbollisti argjentinas, tek i cili ishin varur shumë shresa, por që u ‘fikën’ shpejt, po shijon detin e Ibiza-s në Spanjë së bashku me gruan Antonella Rokuzzo dhe tre fëmijët e ... Lexo »

Korrik 28, 2018