Header

Nuk ndalet Nusreti/ Pas skandalit në Katar 2022, shfaqet në finalen e Champions League

Kuzhinieri Salt Bae edhe një herë e bëri të dukshme praninë e tij në një ngjarje të madhe publike kur mori pjesë në fitoren 1-0 të Manchester City-t në Ligën e Kampionëve kundër Interit.

Kuzhinieri turk, i cili u bë i njohur në mbarë botën për mënyrën e tij të shtimit të kripës në mishin e pjekur në skarë, ishte ‘zhdukur’ nga mediat sociale, pasi u fye për qëndrimin e tij arrogant ndaj lojtarëve të Argjentinës në fushën e stadiumit Lusail gjatë Finales së Kupës së Botës Katar 2022.

Pas shpalljes së fituesit të Kupës në Katar ka pozuar me disa lojtarë kampion bote me kupën në dorë dhe në disa imazhe shihet duke bërë pozën karakteristike në restorantet e tij.

Më 18 dhjetor, momenti kur Salt Bae ndoqi Leo Messin dhe lojtari argjentinas reagoi duke e refuzuar për të mos pozuar me të, u bë virale, por shefi i kuzhinës nuk u dorëzua dhe rrëmbeu lojtarin e ri të Inter Miami për të bërë foton me të.

You may also like ...