Header

Dua Lipa nuk e fsheh më, publikon fotot e para me të dashurin e saj

Këngëtarja Dua Lipa ka postuar fotot e saj të para në Instagram me të dashurin Callum Turner.

Fotografitë janë realizuar në festivalin “Glastonbury 2024” gjatë fundjavës në Angli.

Artistja shqiptare kryesoi skenën Piramidale të festivalit të premten mbrëma dhe qëndroi atje gjatë gjithë fundjavës për të festuar me aktorin 34-vjeçar.

Dua Lipa soft launches boyfriend Callum Turner on Instagram
Dua Lipa goes Instagram official with boyfriend Callum Turner as she shares  photos of their wild weekend at Glastonbury | Daily Mail Online

You may also like ...