Header

William bën komentin e pazakontë për Kate

Përpara pak kohësh, një video që tregonte sesi Kate Middleton largonte me zemërim krahun që i shoqi të mos e prekte, bëri xhiron e rrjetit.

Aty u pa qartë se mes çiftit kishte një moment tensioni, pasojë ndoshta e ndonjë zënke. Por ata kanë shfaqur sërish mjaft të qeshur në krahët e njëri tjetrit, çka bëri të mendohej se gjithçka hedhur pas krahëve. Si për ta përforcuar këtë fakt, Williami bëri dhe një koment shumë të ëmbël për bashkëshorten e tij gjatë një vizite të çiftit në Uells. Kur një adhuruese u afrua e i tha se princesha e vogël Charlotte ishte e preferuara e saj, William u përgjigj “ Po, është e adhurueshme, si gruaja ime”.

Kjo i la pa fjalë adhuruesit e Dukës dhe Dukeshës së Kembrixhit, të cilët, ashtu siç ua diktojnë dhe rregullat mbretërore, e shmangin shfaqjen e afeksionit në publik. Për këtë arsye, ky koment romantik I princit u pa si diçka tejet e veçantë dhe vërtet papritur. Burime pranë tij sakaq thonë se Williami është mërzitur shumë nga largimi i të vëllait në Kanada, dhe se një pjesë të madhe e detyrimeve të tij dhe Meghanit, tani rëndojnë mbi William dhe Kate.

You may also like ...