Header

Kënga e re e Elvanës premton shumë

Elvana Gjata duket se po punon për projektin e saj të radhës.

Këtë e ka treguar nëpërmjet postimeve të fundit që ka bërë në Instagram.

Së fundmi ajo ka udhëtuar drejt një vendi përrallor, në Islandë dhe me siguri aty është duke përgatitur klipin e këngës.

Për sa u përket bashkëpunëtorëve, ajo po punon sërish me producentin e njohur Poo Bear.

Këngëtarja ka ripostuar një foto të muajit nëntor të producentit, i cili tregon se është kënaqësi e madhe për të që të punojë me një artiste si Elvana.

Mesa duket, e kënga e re është për tregun botëror.

Kujtojmë se Elvana u rendit e dyta në festivalin e 56 të RTSH me këngën ‘Me Tana’.

https://www.instagram.com/p/B8KBt6uptRe/

You may also like ...