Header

Kiara surprizon në mesnatë Luizin në ditëlindjen e tij!

Ditën e sotme Luiz Ejlli feston 38 vjetorin e lindjes. Dhe surpriza e Kiarës ishte mjaft romantike.

Ajo i ka bërë një surprizë në orën 12 të natës, në një ambient të dekoruar me trëndafila të kuq, ku ai ka fryrë qirinjtë e tortës.

Ajo postoi edhe disa foto nga ky moment ku bën edhe urimin special në Instagram.

“Në të mirë e në të keq gjithmonë bashkë! Gëzuar ditëlindjen dashuri! Ashtu siç ke zemrën paç gjithë jetën!”- shkruan ajo.

 

You may also like ...