Header

Vlorë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një person

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar paraditen e sotme në zonën e Radhimës në Vlorë.
Dyshohet se dy persona janë zënë me sende të forta dhe për pasojë është plagosur rëndë njëri prej tyre.
Mesohet se i plagosuri mund të jetë qëlluar me pjesën e pasme të pistoletës.
Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.
Ndonëse i gjithë shteti është izoluar për shkak të pandemisë së koronavirusit, konfliktet nuk kanë munguar gjatë orarit të lejuar për lëvizje

You may also like ...