Header

Cardi B dhe Offset drejt ndarjes?

Çifti i njihur i showbizzit, Cardi B dhe Offset mund të kenë sërish probleme në martesën e tyre, sipas njerëzve në rrjetet sociale. Reperët, të cilët u martuan në shtator të vitit 2017, e kanë hequr njëri-tjetrin nga rrjeti social “Instagram”.

Gjithashtu, Cardi ka publikuar në “Instastory” disa mesazhe, të cilat janë interpretuar si kunja për Offset.

Ndër të tjera, reperja shkruan: “Jam e lodhur duke mbrojtur ndjenjat e të tjerëve…Duhet të vendos veten të parën”.

FOTO-LAJMI/ Sërish krizë në martesën e Cardi B,

You may also like ...