Header

Dalin fotot e fundit të Madonnës para se të futej në terapi intensive

Ka raportime se Madonna kishte ethe për një muaj, para se të transferohej në spital. Megjithatë, një ditë para shtrimit urgjent, ajo u kap nga paparacët duke ecur në rrugët e Nju Jorkut.

Në imazhet ekskluzive të siguruara nga DailyMail, këngëtarja 64-vjeçare shihet duke vizituar ekspozitën e Karl Lagerfeld në Muzeun Metropolitan në Manhattan me asistentin e saj dhe një nga kërcimtarët e saj.

Madonna mund të ketë dalë nga spitali ku u trajtua pas një infeksioni bakterial, megjithatë raportimet në anën tjetër të Atlantikut po shtojnë shqetësimin për gjendjen shëndetësore të këngëtares 64-vjeçare.

Madonna, e cila u dërgua në shtëpinë e saj në Nju Jork pasi u shtrua në ICU, po “vjell vazhdimisht” dhe mbetet e shtrirë në shtrat pasi nuk është ende e qartë se çfarë lloj infeksioni bakterial ka marrë.

You may also like ...