Header

Xhaketë me 7000 petale trëndafili, Jennifer Lopez ‘vjedh’ vëmendjen

Diva e muzikës pop Jennifer Lopez di si të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Kështu ka ndodhur edhe më Javën e Modës në Paris teksa solli një kopsht trëndafilash në shfaqjen e Javës së Modës së Haute Couture të Schiaparelli në Paris të hënën, e veshur me një pallto me porosi që ishte bërë nga 7000 petale trëndafili të bardhë natyral, kombinuar me golf të bardhë, streçe të zeza, dhe një rrip ngjyrë krem ??dhe ari.

J.Lo habiti gjithashtu fansat me pamjen e re të flokëve të prera në stil “bob”.

Çanta dhe syzet ishin detaje që gjithashtu u komentuan. Lopez vendosi gjithashtu një palë syze dielli ari me me strukturë në formë antene dhe një palë vathë floriri, duke sjellë së bashku ansamblin ikonik.

Yje të tjerë të pranishëm në shfaqjen e Schiaparelli të hënën ishin aktorët e Euphoria Zendaya dhe Hunter Schafer, si dhe aktorja Da’vine Joy Randolph .

Paraqitja e Lopez në Javën e Modës në Paris vjen pasi këngëtarja dhe aktorja zbuluan fushatën e saj të re me Intimissimi gjatë fundjavës.

Jennifer Lopez wears coat made from real rose petals to Schiaparelli's Paris  Fashion Week show

Jennifer Lopez Is Nearly Unrecognizable With Her Fashion-Forward Glasses at Paris  Fashion Week | 9news.com

Jennifer Lopez Rocks Futuristic Gold Sunglasses at Schiaparelli Show | Us  Weekly

Jennifer Lopez in a coat made from real rose petals at Schiaparelli's Paris  Fashion Week show : r/popculturechat

You may also like ...