Header

Armaldo Kllogjeri bëhet baba për herë të dytë! Ja emri që zgjodhi për të bijën

Armaldo Kllogjeri, i njohur nga të gjithë si Maestro, është bërë baba për herë të dytë.

Lajmin e bukur e bëri të ditur vetë ai, duke na treguar dorën e bebushes, të cilën e kanë quajtur Rea.

“Faleminderit Aida që na solle në jetë Rean”- shkruan Armaldo krah foton së publikuar në rrjetin social “Instagram”.

Ai ka marrë urime të shumta nga familjarët, miqtë, ndjekësit dhe nga ish-banorët e “Big Brother Vip Albania”.

Kujtojmë se Armaldo dhe Aida janë prindër edhe të një vajze tjetër, e cila tashmë është bërë motra e madhe.

Pastë jetën e gjatë Rea!

Maestro” bëhet baba për herë të dytë, zbulon emrin e vogëlushes - POLITIKOFF

You may also like ...