Header

Arjola Demiri reagon mbi kritikat e ndjekësve për videon e postuar në rrjetet sociale

Arjola Demiri publikoi një video në Instagram që u kthye në subjekt kritikash. Në videon në fjalë aktorja shfaqej duke kërcyer në ambientin e një kishe, një prej këngëve të Dafina Zeqirit.

Për shumë njerëz, ky veprim i aktores është i gabuar pasi argumentojnë se kisha nuk është ambienti për të kërcyer, sidomos në mënyrën si ajo kishte zgjedhur ta bënte.

Një reagim nuk ka munguar as nga Arjola e cila shkruan se veprimet e saj shihen me lupë dhe se kanë kërcyer edhe njerëz të tjerë në kishë.

You may also like ...