Header

Vajza e Robert Aliaj mahnit jurinë e ‘The voice’

Një tjetër yll shqiptar po shkëlqen në skenat botërore, dhe emri i saj nuk i panjohur për publikun. Gala Aliaj, vajza e artistit kontravers Robert Aliaj, ka shkëlqyer në fazën e audicioneve të fshehura në ‘The voice kids Belgium’.
Që në notat e para të këngës, tranjerët kanë kthyer karriget e tyre, duke bërë që prindërit e saj të kërcejnë nga gëzimi.
Gala ka zgjedhur të konkurrojë me këngën ‘Don’t know why’ të Norah Jones.
Përveçse një këngëtare e mrekullueshme, ajo është edhe një zojushë shumë sipmatike.
Shpresojmë që rrugëtimi i saj në këtë aventurë të jetë sa më i gjatë, ndërkohë shijoni performacën fantastike që pati në skenën belge.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1824927284303826&id=503288399801061

You may also like ...