Header

Gerard Pique do të martohet me Clara Chia, pasi Shakira ndezi thashethemet për romancë me pilotin e F1

Gerard Pique do të martohet me të dashurën Clara Chia pasi ish-i i tij Shakira ndezi thashetheme për romancë me pilotin e F1, Lewis Hamilton.

Çifti, i cili doli publikisht me romancën e tyre vitin e kaluar pas ndarjes së futbollistit nga Shakira, nuk kanë nguruar të shfaqin romancën e tyre.

Burime pranë Clara Chia-s dhe Pique-s pohojnë se çifti po planifikon të lidhë kurorë dhe do ta bëjë këtë brenda muajit.

Burimi tha për mediat spanjolle: ‘Gerard Pique dhe Clara Chia do të martohen.

Ish-futbollisti dhe e dashura e tij kanë marrë këtë vendim shumë të rëndësishëm.

Pique dhe këngëtarja kolumbiane konfirmuan në një deklaratë të përbashkët se i kishin dhënë fund lidhjes së tyre pas 12 vitesh dhe kishin dy fëmijë, edhe pse nuk ishin të martuar.

Arsyeja, siç kishte përmendur Shakira, ishte se ajo kishte frikë se i dashuri i saj do të ndalonte ta shihte atë si të dashurën e tij…

Clara Kia ishte shkaku i ndarjes së tyre. Më pas Shakira i sulmoi me një këngë dhe që nga ajo kohë ka pasur disa zënka mes Pique-s dhe kolumbianes.

You may also like ...