Header

Marc Anthony bëhet baba për herë të shtatë

Marc Anthony dhe Nadia Ferreira janë bërë prindër për herë të parë së bashku.

Fëmija ka lindur më 18 qershor; një ditë shumë e veçantë për Marcin pasi shënohet “Dita e Baballarëve”.

Marc dhe Nadia postuan po ashtu një fotografi bardh e zi, duke e mbajtur për dore foshnjën, ndërsa Marc mban në krahë të porsalindurin.

“Koha e Zotit është gjithmonë perfekte”, shkroi këngëtari. “Gëzuar ditën e baballarëve”.

It is official! Nadia Ferreira and Marc Anthony have become parents

Gjithashtu nuk dihet nëse foshnja është djalë apo vajzë, diçka që është mbajtur sekret që nga dita që të dy zyrtarizuan shtatzëninë.

Për Nadia, kjo është hera e parë që bëhet nënë, ndërsa për Marcin është hera e shtatë që bëhet baba.

You may also like ...