Header

Single apo i lidhur? Romeo Veshaj flet për statusin e tij

Romeo Veshaj është bërë pjesë e “Big Brother VIP 3” dhe që në nisje është një nga personazhet më të komentuar nga banorët por edhe nga publiku jashtë.

Njëra ndër temat e diskutuara ka qenë statusi i tij sentimental teksa banorët nuk kanë ngurruar ta pyesin nëse është i lidhur apo jo.

Aktori i humorit nuk ka zbuluar ndonjë gjë, por që ka lënë dyshime tek të tjerët.“Kur të jem gati do ta them”, ka qenë përgjigja e Romeos.

Banorët insistuan për të mësuar të vërtetën, megjithëse nuk morën përgjigje nga Romeo.

Ndërkohë Juli u tha banorëve që statusi u gjet, duket lënë të kuptojë që Romeo është në një lidhje jashtë shtëpisë.

You may also like ...