Header

Kjo unazë në gishtin e këmbës së Rihanna-s kushton 1 milion dollarë

Edhe këmbët e Rihanna-s shkëlqejnë si një diamant.

Ikona e pop-it, e cila së shpejti do të mirëpresë fëmijën e saj të dytë me A$AP Rocky, ka publikuar një video në TikTok dhe sigurisht mos prisni ndonjë kërcim apo tutorial makeup-i.

Videoja 38 sekondash tregon këmbët e superyllit të veshura me sandale dhe një unazë gjigante në formë dardhe që duket se rivalizon unazën e fejesës së Lauren Sánchez nga Jeff. Në gishtin e tretë të këmbës së saj të majtë, Rihanna mban një unazë diamanti nga XIV Karats, për të cilën eksperti i bizhuterive Maxwell Stone nga Steven Stone Jewellers thotë se ka vlerë rreth 1 milion dollarë.

@rihanna

quiet luxury

? original sound – Rihanna

Rihanna njihet për pasionin e saj ndaj diamanteve dhe bizhuterive. Thjesht kujtoni performancën e saj në “Super Bowl Halftime Show”, ku ajo këndoi për një vlerë prej mbi 1 milion dollarësh.

Dhe megjithëse Rihanna nuk ka nevojë bizhuteri për vëmendje, i ka bërë fansat të spekulojnë nëse ajo dhe A$AP Rocky janë martuar përpara ardhjes së fëmijës së tyre të dytë. Ajo postoi në Instagram disa foto me Rocky nga Met Gala, duke shkruar “ja ku po vjen nusja”.

You may also like ...