Header

Luizi dhe Kiara nisin muajin e mjaltit?

Pas angazhimeve me koncerte, intervista e me projektet në televizion, Luizi dhe Kiara kanë gjetur më në fund kohën për pushime.

Çifti është nisur për në Antalia, ku do të kalojnë muajin e mjaltit. Kiara ka postuar një foto nga aeroporti i Stambollit, ku më pas do shkojnë në Antalia.

Kujtojmë që çifti e fitoi këtë udhëtim gjatë qëndrimit në Big Brother VIP.

You may also like ...