Header

Zbulohet e ardhmja e Zendaya dhe Tom Holland në ‘Spider-Man’

Los Angeles, CA - Dec. 13, 2021: Zendaya and Tom Holland attend the World Premiere of Columbia Pictures SPIDER-MAN: NO WAY HOME at the Regency Village and Bruin Theaters.

Filmi i katërt i Spider-Man do të jetë një hit.

Çifti Tom Holland dhe Zendaya do të jenë sërish pjesë e kastit të ardhshëm, konfirmoi producentja Amy Pascal për Variety.

“A do të bëjmë një film tjetër?” tha ajo për gazetën. “Sigurisht.”

Megjithatë, prodhimi i filmit është ndalur për shkak të grevës së vazhdueshme të Sindikatës së Shkrimtarëve të Amerikës.

“Ne jemi në proces, por shkrimtarët janë në grevë, askush nuk po punon gjatë grevës,” tha Amy. “Ne të gjithë jemi mbështetës dhe sa herë që ata bashkohen, ne do të jemi aty.”

Greva e shkrimtarëve filloi më 2 maj pasi WGA dhe Aleanca e Prodhuesve të Filmit dhe Televizionit nuk arritën një marrëveshje pas gjashtë javësh negociatash. Që atëherë, filmat dhe shfaqjet televizive si Stranger Things, Abbott Elementary, Hacks etj. nuk kanë qenë në gjendje të ecin përpara me prodhimin.

Sa i përket Marvel Cinematic Universe, greva e shkrimtarëve do të thotë që fansat do të duhet të presin më gjatë për filmin e katërt të Spider-Man, i cili solli filmin e tretë në 2021 me Spider-Man: No Way Home.

Zendaya and Tom Holland's Take on Spider-man Chic Couldn't Be Better | Vogue

Në atë kohë, Zendaya—e cila luan MJ përballë superheroit të Tom— tha se ajo u argëtua shumë duke filmuar projektin, por përvoja ishte gjithashtu “disi e hidhur” pasi ata nuk e dinin nëse do të bënin një tjetër film.

Megjithatë, ajo ishte mirënjohëse që ndau një pjesë të rëndësishme të jetës së saj së bashku me të dashurin Tom, me të cilin ndezi thashethemet për romancë në vitin 2021 pasi u takua me të në vitin 2016.

You may also like ...