Header

Çfarë ndodhi? Andi dhe Gresa i japin fund lidhjes së tyre

Andi dhe Gresa vetëm pak ditë më parë kanë publikuar një foto me njeri-tjetrin duke shprehur dashurinë e tyre, por, me sa duket, lidhjes së tyre i paska ardhur fundj.

Çifti i njohur në “BBVK” nuk janë më me njëri-tjetrin. Burime për “Prive” kanë raportuar se pushimet e fundit të Gresës në Ibiza janë bërë “mollë sherri” që çifti në fjalë të ndahen përfundimisht.

Teksa modelja vazhdon të ndodhet në shtetin spanjoll duke shijuar pushimet solo, Andi në anën tjetër ndodhet në Kosovë.

You may also like ...