Header

Anna Lika publikon foton e fundit të së ëmës

Dita e Krishtlindjes u kthye në një ditë zie për familjen Gjoni! Motra e madhe e Ingrid dhe Inis Gjonit ka ndërruar jetë. Ilda Gjoni, nëna e aktores Anna Lika ka mbyllur sytë përgjithmonë.

Në reagimin e parë në rrjetet sociale për humbjen e madhe Anna bëri një dedikim rrëqethës, duke shkruar: “Më këpute shpirtin moj mami! Dua të jetë një ëndërr e keqe. Nuk e di a ta thash dot mjaftueshëm që të dua. Të mori Zoti në ditën më të shenjtë që ti të jesh engjëlli jonë. “Ne” përgjithmonë!”

Tani ajo ka publikuar foton e fundit të së ëmës, shkrepur në shtëpi me djalin dhe partnerin

Mesazhi i Anna Likës

Mami im, e bukura ime! Kjo ishte foto e fundit e jotja qe ti nuk arrite ta postoje dot per Krishtlindje se zoti te donte aq shume sa ne kete dite te mori pran tij. E di qe ti do jesh gjithmon duke na par nga atje lart dhe te premtoj qe sdo na shohesh kurr me lot ne sy por vetem te buzeqeshur ashtu sic ishe dhe ti deri ne momentet e fundit. Une, Viki dhe Rodeo jemi krenar per nenen qe ke qen per ne. Nuk do kisha dashur kurr te beja kete postim per ty. Do me mungosh cdo dite e bukura ime!

Nuk arrite ta postoje për Krishtlindje”- Anna Lika publikon foton e fundit  të së ëmës me familjen: Të premtoj që s'do na shohësh kurrë me lot ne sy -  Gazeta Shqiptare Online

You may also like ...