Header

Rita Ora surprizohet me një buzëkuq aspak të zakontë!

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, është duke u përgatitur për publikimin e albumit të ri.

E teksa po merr pjesë në paraqitje të ndryshme muzikore, 33-vjeçarja po tregohet mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, ajo publikoi në InstaStory se i kishte mbërritur një dhuratë, buzëkuq në formë të organit gjenital mashkullor.

Kjo dhuratë i ka ardhur asaj nga shoqja e saj, Isamaya Ffrench, e cila njihet për prodhimin e produkteve kozmetike ekstravagante.

Rita Ora merr dhuratë një buzëkuq të personalizuar në formë të organit  gjenital – Gazeta.mk

Rita Ora merr dhuratë një buzëkuq të çuditshëm [foto] - Lajmet e fundit -  Zëri

Rikujtojmë që Rita po përgatitet pasi më 14 korrik do të nxjerrë në shitje albumin e saj më të ri “You & I”, i cili do të ketë gjithsej 12 këngë të reja.

You may also like ...