Header

Shokon aktorja e njohur: “Do të doja që nëna ime të kishte vdekur”!

Rrjeti shpërtheu pas lajmeve se aktorja e famshme, Drew Barrymore kishte deklaruar se do të donte që nëna e saj të kishte vdekur. Por vetë ylli hollivudian pretendon se nuk e ka nxjerrë kurrë nga goja një gjë të tillë dhe se fjalët e saj, ishin shtrembëruar.

Përmes një videoje në Instagra, Drew u shpreh se komentet e saj për marrëdhënien me të ëmën ishin keqinterpretuar dhe doli me një sqarim.

“Unë kam qenë e cënueshme dhe jam përpjekur të kuptoj një marrëdhënie shumë të vështirë, të dhimbshme, ndërsa pranoj se është e vështirë të bëhet derisa një prind është gjallë. Dhe, për ata prej nesh që duhet ta kuptojmë këtë në kohë reale, nuk mund të presin, pasi nuk mund të presin kohën, jo se prindi ka vdekur.”

Mos i shtrembëroni fjalët e mia dhe mos thuaj kurrë se do të doja që nëna ime të kishte vdekur. Nuk e kam thënë kurrë këtë. Nuk do ta bëja kurrë”, tha ajo.

Shpjegimi erdhi pasi aktorja 48-vjeçare e “ET”-it, në një intervistë për revistën Neë York të botuar të hënën, foli për marrëdhënien e saj me nënën e saj, 77 vjeçare. Dreë rrëfeu të kaluarën e trazuar me të ëmën dhe tha se kishte qenë xheloze për miqtë që arritën të punonin me veten e tyre, dhe traumat e përjetuara pasi nënat u kishin vdekur. “Të gjitha nënat e tyre janë zhdukur, ndërsa nëna ime jo. Dhe unë them: ‘Epo, nuk e kam atë luks.’ Por nuk mund të pres”, tha Drew.

You may also like ...