Header

Probleme në parajsë! Martesa e Princ Harry dhe Meghan Markle thuhet se është në krizë!

Ka zëra të fortë se martesa e Princit Harry dhe Meghan Markle po kalon një krizë.

RadarOnline raportoi se Duka dhe Dukesha e Sussex po “ndajnë kohë” për të shëruar dhe rindërtuar lidhjen e tyre.

“Ata po përpiqen të kuptojnë se çfarë u ndodhi atyre. Harry nuk përshtatet në botën e dobët të Meghan-it të Tinseltown-it”, tha një burim për gazetën, duke shtuar se ai shpreson të “gjejë veten.”

Megjithatë, një burim i afërt me çiftin, i cili u martua në maj 2018, siguron Page Six se çdo spekulim për një ndarje është i pavërtetë.

 Nuk është e vërtetë, është fjalë për fjalë e sajuar,” shpjegon burimi.

Siç është raportuar tashmë, princi 38-vjeçar po bën plane të kthehet në Afrikë i vetëm për një dokumentar të ri të Netflix.

Burimi i RadarOnline tha se Susseks, të cilët u shpërngulën në Montecito, Kaliforni në mars 2020, pasi u larguan si anëtarë të lartë të familjes mbretërore, janë “nën presion të madh financiar për të financuar stilin e tyre të jetës luksoze në Kaliforni, duke përfshirë rezidencën e tyre.14 milionë dollarë dhe kostot e mëdha të sigurisë.”

“Ky stres, i kombinuar me problemet e tyre emocionale, ndoshta ua ka bërë jetën ferr”, vazhdoi burimi.

Ndërkohë, një i brendshëm anonim i tha Deuxmoi se çifti “shiti rezidencën e tyre në Montecito” dhe se Harry “po jeton diku tjetër“.

Pavarësisht grindjeve publike me të dashurit e tyre dhe reagimit të gjerë për planet e tyre të ndryshme personale dhe sipërmarrjet e biznesit, burimi i RadarOnline pohoi se dështimi i tyre në Spotify ishte ajo që ndryshoi marrëdhënien e tyre.

You may also like ...