Header

North West debuton për herë të parë si repere

Vajza e Kim dhe Kanye West po ndjek hapat e babait të saj pasi ka dalë në skenë për të repuar për herë të parë.
Vogëlushja u shfaq në sfilatën e Kanye West për koleksionin e ri të “Yeezy” në Javën e Modës në Paris.
6-të vjeçarja North u shfaq plot vetëbesim në skenë për të bërë hapjen e spektaklit në kuadër të koleksionit më të ri të babait të saj, vjeshtë/dimër 2020.
North repoi një nga këngët e Kanye dhe të gjithë e kanë duartrokitur vogëlushen duke i bërë edhe prindërit e saj krenarë.
https://www.youtube.com/watch?v=669AKU0DotI

You may also like ...