Header

Dua Lipa në mesin e 5 artistëve më të dëgjuar në Billboard

Dua Lipa nuk po u ndahet sukseseve.
Dua Lipa ka shënuar një tjetër sukses me këngën ‘Don start now’, këngëtarja ka njoftuar se është në top 5 të ‘Billboard’.
Ajo ka lënë pas këngëtarë të njohur si Justin Bieber dhe The Weekend të cilët po ashtu zënë vend në top 10. ‘Don start now’ është projekti me të cilin Dua bëri rikthimin pas afro një viti larg skenës muzikore, ndërsa gjatë muajit prill ajo pritet të lançoi albumin e radhës.

You may also like ...