Header

“Neve, çifti perfekt!”

Mbrëmjen e kaluar, këngëtarja Miriam Cani u bë nostalgjike dhe hapi albumet e vjetra, duke kujtuar kohët e mëparshme me partnerin e saj, Albanin.

Mirëpo, si një “kundërpërgjigje” për foton e partneres, Albani ka ndarë pak minuta më parë në llogarinë e tij një tjetër foto të çiftit, të shkrepur 11 vite më parë.

Ata kanë pozuar në mënyrë epike, me sy të shtrembër dhe mimika të çuditshme në fytyrë.

“Neve çifti perfekt dmth! ? Na falni por ishim te rinj ?????(Pe lejen e Miriamit ?)”- shkruan Albani me humor krahas fotos që na shkriu të gjithëve së qeshuri.

https://www.instagram.com/p/B-9sTr8gdZI/?utm_source=ig_embed

You may also like ...