Header

Tom Holland reagon pas lajmeve për ndarje nga Zendaya

Tom Holland dhe Zendaya “absolutisht” nuk janë ndarë.

TMZ mori një video të aktorit të Spider-Man në një shëtitje me një mik të premten në West Hollywood, Kaliforni dhe ai u pyet nëse është e vërtetë që ai dhe Zendaya janë ndarë.  “Jo, jo, jo,” tha ai. “Absolutisht jo.”

Aludimet nisën pasi Zendaya kishte hequr Tom nga Instagram. Aktorja 27 vjeçare ka hequr nga Instagrami të gjithë ata që ka ndjekur, duke përfshirë miqtë, kolegët dhe të dashurin e saj. (Holland aktualisht ndjek 315 llogari, përfshirë atë të të Z.)

Ndërsa ajo nuk e ka shpjeguar arsyen e këtij spastrimi, postimi i fundit i Zendaya, ishte një poster nga filmi i saj i ri ‘Challengers’, që vjen në 26 prill në kinema.

Cifti u takua në setin e filmit “Spider-Man: Homecoming”. Holland portretizoi Peter Parker, dhe Zendaya luajti Michelle Jones, e njohur si MJ, interesi i tij i dashurisë. Pavarësisht se u përpoqën ta mbanin romancën e fshehtë , lidhja u bë publike kur të dy u panë me njëri-tjetrin në korrik 2021.

You may also like ...