Header

Kim Kardashian shfaqet si kurrë më parë!

Në pothuajse çdo dalje të saj, Kim Kardashian sigurohet të tërheqë vëmendjen, por paraqitja e saj e fundit ka kaluar çdo pritshmëri.

Kopertina e fundit e ‘CR Fashion Book’ e solli themeluesen e SKIMS me një pamje sa dramatike, aq edhe të veçantë që nuk i ngjan asnjë paraqitje të mëparshme të Kim.

Në kopertinën e revistës së njohur, ylli i reality-show Keeping Up With The Kardashians, kishte mbante veshur një kanotiere të bardhë me disa njolla të zeza.

Kim Kardashian unrecognisable as she debuts new buzz cut hairdo in moody  photoshoot - Mirror Online

Në foto të tjera të setit, Kardashian kishte veshur një fustan të ndërthurur me triko dhe tutu prej tyli, apo e veshur vetëm me të brendshme.

Kim Kardashian Cover CR Fashion Book with Shocking Buzz Cut: Photos

Kim Kardashian is unrecognizable on CR Fashion Book cover with buzzcut

Kim Kardashian Muses with Carine Roitfeld in CR Fashion Book 23 Cover 1 of  11 — Anne of Carversville

E themeluar nga Carine Roitfeld në vitin 2012, CR Fashion Book është një revistë dygjuhëshe dhe platformë online rreth stilit, kulturës dhe frymëzimit. Është zakon të prezantohen personazhe të famshëm, si Beyoncé dhe Rihanna, por edhe fytyra të reja me perspektivë të madhe. Në përgjithësi, CR paraqet një mënyrë të re për të parë modën dhe botën.

You may also like ...