Header

Motrat Bregu dje dhe sot

Një nga figurat më të dashura të publikut shqiptar, Ornela Bregu ka publikuar pak më parë në llogarinë e saj në ‘Instagram’ një nga fotot më të ëmbla pranë motrës, Majlindës, me të cilën ka treguar se gëzon një raport shumë të ngushtë.
Ornela ka ndarë një foto ku shfaqet me Majlindën në moshë të vogël dhe duket se të njëjtën pozë kanë rizgjedhur ta sjellin edhe pas kaq vitesh.
“Dhe vitet ikin tutje dhe ikin një nga një”, ka shkruar Bregu krah postimit të saj më të fundit në rrjetet sociale.
Komplimentat për të dyja zonjat nuk kanë munguar, duke qenë se ato vazhdojnë të jenë po aq të hijshme dhe simpatike si më parë.

You may also like ...