Header

Luiz Ejlli ka një kërkesë të veçantë për Ramën

Pas Benet Becit, Luiz Ejlli ka treguar se ka vetëm një kërkesë për kryeministrin Edi Rama.

Ai tha se do të donte një videocall,  e teksa e cilëson atë si një personazh “tip” dhe shumë “karizmatik”.

Luizi ende me qejfmbetje: S’ia fal Armaldos që kur iku tha dua vetëm Oltën dhe Kiarën

“Dua një videocall me Ramën, është shumë tip, është shumë karizmatik, na mori dhe malli me e pa, 4 muaj pa e parë, ishim mësuar ta shohim përditë”, ka thënë Luiz Ejlli.

Kjo duket edhe si nj  “përgjigje” për Sali Berishën, i cili gjatë fushatës e ka përmendur jo pak Luiz Ejllin, nisur nga fakti që ka mijëra ndjekës.

 

You may also like ...