Header

Zbulohet data e dasmës së Venerës dhe Lindit!

Ashtu siç ishte bërë e ditur, këtë vit është dasma e Venerës dhe Lindit.

Çifti i dashur Venera Lumani dhe Lindi Islami më në fund do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë këtë fundjavë më 7 tetor.

Këtë e kanë bërë me dije burime për revistën “Who”.

Ceremonia do të zhvillohet në mjediset e një hoteli në bregdet por asnjë nga artistët nuk ka bërë ende publike ndonjë detaj më shumë nga ceremonia e tyre.

You may also like ...