Header

“2 shotsa”, Luizi dhe Donaldi me një bashkëpunim muzikor

Fama e Luiz Ejllit pas daljes nga Big Brother ka marr dimensione të mëdha.

Luizi nuk po humbet fare kohë dhe këtë e tregoi sapo doli nga shtëpia, në orët e para të së dielës. Pasi mbajti koncertin e parë me Noizyn, këngëtari ka regjistruar direkt një këngë të kompozuar nga Elgit Doda (i cili po ashtu nuk le rast t’i ikë nga duart).

a qenë Donald Veshaj ai që ka zbuluar projektin e ri të tij së bashku me Luiz Ejllin.

Me anë të një video të postuar në Instagram ai ka zbuluar se bashkë kanë realizuar një këngë, e cila pritet të dalë ditën premte. ‘2 shotsa’ është titulli i këngës.

Kënga është në bashkëpunim me Donaldin pasi dyshja kanë bashkuar  forcat për një projekt muzikor, i cili me shumë siguri, do të jetë hiti i verës. Të premten, do të publikohet “2 Shotsa”.

Mesa duket, Luizi kur premtoi se do të jetë pranë publikut përmes muzikës, e pati shumë seriozisht.

@d.b.e.d

2SHOTSA? #luizejlli #donaldveshaj

? original sound – ?.?

You may also like ...