Header

Kylie dhe Travis i japin edhe një mundësi njëri-tjetrit

Miliarderja e njohur, Kylie Jenner ka qenë prej disa muajsh në qendër të mediave rozë për shkak të raportit të shumëkomentuar e ish-partnerin e saj, Travis Scott.

Burime ekskluzive kanë treguar së fundmi për ‘Cosmopolitan’ se Kylie dhe Travis kanë nisur të shoqërohen sërish bashkë prej disa muajsh. Po të njëjtat burime kanë shtuar se dyshja është në një lidhje prej 1 muaji.

Travis dhe Kylie kanë zgjedhur mos të pranojnë asgjë ende publikisht, ndonëse janë fotografuar në momente të ndryshme me vajzëne tyre të vogël, True.

Kujtojmë se dyshja i dha fund lidhjes së tyre vitin e kaluar për shkak se Travis nuk ishte gati për të pasur një tjetër fëmijë dhe për t’u martuar.

You may also like ...