Header

Bashkëshortja e MC Kreshës tregon barkun e rrumbullakosur

Pak muaj më parë, Mc Kresha i dha fund beqarisë dhe kurorëzoi në martesë dashurinë e tij me partneren Erzina. Menjëherë pas dasmës dyshja konfirmoi thashethemet për një shtatzëni të mundshme të Erzinës. Biondja simpatike është në pritje të ëmbël për herë të parë, por është treguar mjaft e rezervuar për këtë periudhë të bukur të jetës së saj. Së fundmi, Erzina ka vendosur të ndajë një imazh ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe mjaft e qeshur. Ajo dhe Mc Kresha do të bëhen prindër të një vajze.

You may also like ...