Header

Kjo veshje e Beyonce-s fiksoi internetin

Mijëra fansa u mblodhën në Stokholm të Suedisë për të festuar në shfaqjen hapëse të turneut të ri botëror të Beyonce, teksa kengetarja ka mahnitur fansat me veshjet e saj ne skene.

What Beyoncé's Renaissance World Tour Is Like - Outfits, Set List, Videos
Si përherë, veshjet e Queen B ishin të përkyera, por njëra specifikisht tërhoqi më tepër vëmendje. Bëhet fjalë për një trupore të markës spanjolle Loewe, etaji i veçantë janë duart në pjesën e këmbëve, gjoksit, zonën intime dhe të pasmeve të saj.

Beyoncé kicks off Renaissance tour in a Loewe 'illusion' catsuit

Gjate performancave te saj, Byenonca u shfaq me veshje të shumta që shfaqnin modele holografike ose reflektuese që përshtatin me mjeshtëri estetikën vizuale të albumit për një ambient stadiumi.

Beyoncé's Renaissance Tour Looks Are Club-Ready Couture | British Vogue
Ndryshimi i shpejtë i kostumeve dhe ndryshimeve të dekorit ishte befasues.
Sigurisht, Beyonce-s i pëlqen të ndërhyjë me pamjen e saj gjatë një turneu ndonjëherë duke veshur një veshje vetëm për një performancë në një qytet.
Pra, ka shumë të ngjarë që të kemi shumë më tepër modë mahnitëse nga tani deri në përfundimin e turneut në New Orleans më 27 shtator.
“Renaissance” është turneu i parë solo i Beyonce që nga viti 2016.

You may also like ...