Header

Trejsi Sejdini në story-n e Gigi Hadid

Trejsi Sejdini ështe bukuroshja shqiptare e cila jo rrallë herë ka zënë faqet e para të mediave rozë. Përveç formave tërheqëse, ajo është e njohur dhe për karakterin e saj te fortë.

Së fundmi Trejsi ka përfunduar në profilin e “Instagram-it” të modeles së famshme, Gigi Hadid. Ish-Miss shqiptar mban veshur të njëjtim kostum sportiv të firmës “Reebok” për të cilën pozon Gigi.

Aktualisht Trejsi ndodhet në New York ku po punon për projektet e reja që pritet t’i sjellë shumë shpejt.

You may also like ...