Header

Bora Zemani bën ndryshimin e papritur në pamje! Ja si duket moderatorja

Moderatorja e njohur, Bora Zemani është një nga personazhet më të pëlqyera kjo edhe për shkak të fizikut të saj. Bora është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka tërhequr vëmendjen me postimin e saj të fundit. Kjo pasi moderatorja ka ndryshuar modelin e flokëv e dhe ka vendosur balluke.

Bora ka publikuar në Instastory një video ku tregon se ka prerë balluket

Kujtojmë se moderatorja është një ndër personazhet më të përfolur së fundmi pas aventurës së partnerit të saj aktual Donald Veshaj në BBV.

Bora Zemani bën ndryshimin e papritur në pamje, ja si duket

You may also like ...