Header

Rihanna zbulon aktoren që do të donte të luante në filmin për jetën e saj

Rihanna ka treguar se me cilën aktore do të donte ta luante, nëse do të realizohej një film për jetën e saj.

Këngëtarja në një intervistë për “E!News”: “Aktorja në fjalë ka një fytyrë shumë të bukur, së fundmi ka luajtur përballë Timothee Salame dhe është lidhur me Harry Styles”.

Siç zbuloi ajo bëhet fjalë për aktoren e njohur Taylor Russell.

“Ndjehem sikur do të doja të isha ajo, kështu që do të doja që ajo të luante mua. Më pëlqen që njerëzit të më shohin si një ‘dritë’”, tha ajo.

Taylor Russell luajti në filmin e vitit 2022 “Bones and All” së bashku me Timothee Salame. Ajo është në një romancë me këngëtarin Harry Styles rreth një vit pas ndarjes së tij nga Olivia Wilde.

You may also like ...